Spis ciekawych stron

Wykaz ogólnotematycznych witryn

Michał Jędrzejczak na stanowisku prokuratora.

http://www.e-adwokaci24.pl/mamy-nowego-prokuratora-w-nowej-soli

Stało się! Michał Jędrzejczak nowym prokuratorem w Nowym Sączu! Dotychczasowy asesor może pochwalić się nominacją z rąk samego Zbigniewa Ziobro, który wraz z innymi prokuratorami dostrzegli talent młodego pracownika prokuratury w Nowym Sączu i zdecydowali się na jego Awans. Prokurator Michał Jędrzejczak nie krył wzruszenia podczas ceremonii, która odbył się 12 listopada w Warszawie. Uroczystość przebiegła w wesołej atmosferze, a uczestniczyli w niej również przyjaciele oraz rodzina nowego prokuratora. Podczas krótkiego przemówienia Michał Jędrzejczak dziękował swoim kolegom z pracy oraz żonie, za wsparcie, którym go obdarzyła. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie e-adwokaci24.pl.

Url: http://www.e-adwokaci24.pl/mamy-nowego-prokuratora-w-nowej-soli
Data dodania: 2016-12-12
Słowa kluczowe:prokurator Michał Jędrzejczak
Link nie działa/spam ?
zamknij

Podlinkuj stronę:

Michał Jędrzejczak na stanowisku prokuratora.

Oceń stronę:

Ocena: 0.0 /5 (0 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

Portal informacyjny Onet

Onet chyba każdy zna i chociaż każdy był na nim chociaż raz. Nie bez powodów mamy tu do czynienia z precedensem ponieważ drugiego takiego portalu informacyjnego jak ten po prostu nie ma nigdzie a przynajmniej nie w Polsce.

Data dodania: 2015-11-05   Szczegóły wpisu »

Wiadomości Wirtualna Polska

Wirtualna Polska to świat dla każdego. każdy tu poczuje się dobrze poinformowany i każdy będzie mógł poczytać o najnowszych wydarzeniach w Polsce i za granicą. Nie bez powodu jest to jeden z najczęściej odwiedzanych portali w kraju.

Data dodania: 2015-11-05   Szczegóły wpisu »

Karma mokra dla psa od Merdam.pl

E-sklep Merdam.pl dysponuje ogromnym wachlarzem produktów przygotowanych specjalnie dla właścicieli zwierzaków. W asortymencie sklepu znajdziecie między innymi karmy suche oraz mokrą. Karma mokra dla psa dostarcza każdemu zwierzakowi zalecaną ilość pożywnych elementów, jak i witamin czy...

Data dodania: 2016-05-24   Szczegóły wpisu »

Strona ministerstwa spraw wewnętrznych

Sprawy kierowane do MSW są często ważne i wymagają dużej uwagi. Samo ministerstwo jednak daje nam bardzo dobre narzędzie do sprawdzania co ważnego dzieje się w kraju. Znajdziemy tu głównie komunikaty i informacje MSW.

Data dodania: 2015-11-05   Szczegóły wpisu »

Michał Jędrzejczak na stanowisku prokuratora.

Stało się! Michał Jędrzejczak nowym prokuratorem w Nowym Sączu! Dotychczasowy asesor może pochwalić się nominacją z rąk samego Zbigniewa Ziobro, który wraz z innymi prokuratorami dostrzegli talent młodego pracownika prokuratury w Nowym Sączu i zdecydowali się na jego Awans. Prokurator...

Data dodania: 2016-12-12   Szczegóły wpisu »